Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Yerden Isıtma Sistemleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yerden Isıtma Sistemleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden ısıtma sistemi, mekandaki ısıtma ihtiyacını zemin betonu içindeki tesisat boruları yardımıyla karşılayan gelişmiş bir sistemdir. Bu yazımızda yerden ısıtma sistemlerinin size sağlayacağı yararlardan bahsedeceğiz.

  1. Öncelikle bu sistem evinizin zemininin her tarafına ulaşacağı için ısı evin her yerine yayılır. Evin içinde ısı dengesi sağlanır.
  2. Yerden ısıtma sistemleri, klasik petek sisteminde olduğu gibi yer kaplamaz. Sistem zemin döşemenizin altında gömülü olacağı için eşyalarınızı evinizin içinde istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.
  3. Yakıt masraflarınızda %10-%15 arası tasarruf sağlar (evinizin kaç m² olduğuna göre değişiklik gösterir.
  4. Petek sisteminde olduğu gibi sık sık arıza çıkarmaz.
  5. Petek sisteminde her sene radyatör temizliği yaptırmanız gerekir. Yerden ısıtma sistemlerinde bu süre daha uzundur.

Firma olarak 25 yıllık iş tecrübemizde birinci önceliğimiz her zaman yapılan işin siz değerli müşterilerimizi memnun etmesidir. Firmamızın çalıştığı diğer firmaları görmek için internet sitemizin referanslar kısmına giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli çözümler ve daha fazlası için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yerden Isıtma


Tadilat ve Dekorasyon Fiyatları

Fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.  Üretimden montaja kadar her türlü işlemi kendi bünyemizde, özel atölyelerimizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balaman inşaat dekorasyon olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız. Diğer internet sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Ücretsiz keşif hizmetimiz mesafe sınırlıdır.

Tadilat dekorasyon işleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim :

0262 644 69 09

0533 713 41 20

0542 342 90 81