Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Yeni Akrilik Dolap Malzemelerimiz

2 görüntülenme
Yeni Akrilik Dolap Malzemelerimiz

Akrilik kapakların hijyenik, suya, neme karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olması da uygulandığı yere değer katmaktadır. Günümüzde bu malzemeden mamul kapaklar, modern tarzda inşa edilen konutlarda ve iş yerlerin de özellikle talep görmektedir. İnsanlar artık yaşam alanlarında soluk, donuk ve eski tarz görüntülü mutfaklardan veya banyolardan haz almamakta, trend oluşturmuş olan bu kapaklı modelleri seçmektedirler.

Artan müşteri taleplerimiz dikkate alınarak yeni modern mutfak banyo ve diğer dolaplar için akrilik malzemelerimiz gelmiştir.

 

 

Akrilik fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Akrilik dolap ve mobilya İşleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09