Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Toptan Perakende Mermer ve İşleri

Toptan Perakende  Mermer ve İşleri

Firmamız 20 yıllık deneyim ile mermer sektöründe hizmet vermektedir. Kesimini, yapıştırmasını ve diğer işlerini kendi imalathanemizde yapıp müşterilerimize sunmaktayız. Aynı hizmeti granit içinde vermekteyiz. Bireysel müşterilerimiz için keşif montaj ve nakliye işleri kendi personelimizle yapılmaktadır. Başta Gebze ilçesi olmak İzmit ve İstanbul illerine hizmet vermekteyiz. Toptan ve Perakende  Mermer ve İşlerinde en uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat Toptan perakende mermer satış TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Toptan ve kurumsal müşterilerimiz için özel üretim işleri de yapılmaktadır. İş kapasitesine göre ülkemizdeki çeşitli şehirlere hizmet vermekteyiz. Bizden fiyat almadan  karar vermemenizi tavsiye ederiz.  Daha önce belirttiğimiz gibi 20 yıllık deneyim ve kurumsal kimliğimiz ile sizi müşterilerine mahcup etmeyeceğimize ve kalitenize katkı sağlayacağımıza eminiz.

Ürünlerimiz :

Mermer Basamak Uygulamaları
Mermer Mezar
Mermer Denizlik
Mermer Duvar Kaplama
Mermer Çeşitleri Renkleri
Renkli Mermer Çeşitleri
Traverten Patlatma Taşlar
Dekor Uygulamaları
Mermer Zemin Döşeme

Toptan ve Perakende Mermer Satış ve İşleri fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Toptan ve Perakende Mermer Satış ve İşleri İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09