Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Toptan Granit ve Mermer Satışı
Mermer çeşitleri, bej mermer, gri mermer, siyah mermer, beyaz mermer gibi birçok niteliği olan konudur.
Mermer türleri ve isimleri her ne kadar çıkarıldığı ocaklardan dolayı farklı olsa da, kalitesi, kullanım kolaylığı, dayanıklılığı hemen hemen aynıdır. (fiziksel olarak) Bu nedenle her türü, kullanışlı ve uzun ömürlü malzemelerdendir.

Parlatılabilir olma özelliği (mermer cilalama) sayesinde üzerinden kaç yıl geçerse geçsin rengini ve desenini ilk günkü haline kavuşturulabilmesi mümkündür.

Başlık
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Dünyanın potansiyel doğaltaş (mermer çeşitleri) rezervleri bakımından en zengin rezervlerini barındıran ülkesi olan Türkiye; Alp Himalaya Dağ Kuşağı’nda yer almaktadır.

Türkiye’nin tamamı özel sektör tarafından finanse edilen,geliştirilen, arge çalışması yapılan ve işletilen mermer ocakları ve fabrikalarına son yıllarda yapılan teknoloji ve finans yatırımları ile dünyanın en önemli doğal taş üreticileri arasında yer almaktadır.

Uygulanmaya başlanan modern ocak üretim yöntemleri ve son teknikler sayesinde Türkiye dünya doğal taş üretiminde lider yedi büyük üreticiden biri konumuna gelmiştir.

Türkiye’de halihazırda 80’nin üzerinde değişik yapıda, 120’nin üzerinde değişik renk ve desende mermer rezervi belirlenmiştir.

Mevcut mermer ocaklarının %90’ı Ege, Marmara ve Orta Anadolu’da işletilmekte iken dağlık yapısı itibariyle Doğu Anadolu’da da işletilmeye hazır yeni ve yüksek mermer rezervleri mevcuttur.

Toptan Çimstone, Belenco, mermer ve Granit | Mutfak ve Banyo tezgah Satış fiyatları

Ürünlerimizde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Toptan perakende mermer ve granit satışımız vardır.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Toptan Çimstone, Belenco, mermer ve Granit | Mutfak ve Banyo tezgah Satış Pazarlama

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09