Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Teras Kapama İşi

Teras Kapama işi için müşterimiz bizimle iletişime geçmesi ardından keşif yapılmıştır. Keşif sonucu ve ilgili firmanın ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. Terasın kapatılacağı yerde aşırı kuvvetli rüzgar olması nedeniyle projemizde bununla ilgili ayrıca plan yapılmıştır. Proje müşterimize 3d (üç boyutlu ) çizimler halinde sunulmuştur. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır. İş yapımına başlanması ardından profesyonel ekibimizce uygulamaya başlanmış ve iş takviminde belirtilen sürede teslim edilmiştir. Bu iş anahtar teslim şekilde yapılmış kapatma, açılır cam, elektrik, su tesisatı ve fayans işleri yapılmıştır.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Teras Kapama | Teras İşleri | Tadilat dekorasyon fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Teras Kapama | Teras İşleri | Tadilat dekorasyon İşleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09