Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Temel atma ve zemin hazırlama işi

Temel atma ve zemin hazırlama işi

Beton işleri için, Gebze organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Firma bizimle iletişime geçmesi ardından firmamın ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır. Kısaca bu işi beton kesme, kesilen yerin istenilen şekilde kullanıma hazır hale getirilmesi ve çıkan hafriyatın atılması olarak özetleyebiliriz. İş belirlenen takvim süresince tamamlanmış ve teslim edilmiştir. Söz konusu firma içi yapmış olduğumuz iş fotoğrafları aşağıda yer almaktadır.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Beton işleri ve Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Fabrika, Sanayi kuruluşları için Zemin hazırlama ve Temel Atma işi

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Fabrika, Sanayi kuruluşları için Beton işleri ve Temel Atma 

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09