Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Stropiyer Yapımı

STROPİYER YAPIMI

Stropiyer yapımı ve çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolayca yapabileceğiniz bu işlem için ilk şart duvarların iyi temizlenmiş olmasıdır. Ön hazırlık olan ölçü kalem, kesme, işaretleme işlemlerinden sonra yapıştırıcıyı sürerek montaj yapabilirsiniz. Hazır bir şekilde bulunan kartonpiyerleri kolay monte edilmesi sayesinde kolayca yapacaksınız. Yapıştırma işlemi bittikten sonra sünger ile fazlalıkları alarak dilerseniz boyama işlemi yapabilirsiniz. Yapılış aşamasının gayet basit olduğu bu kartonpiyerlerin 3-4 saat aralığı kadar yapıştırıcının kurumasını beklemelisiniz.Elinizde bulunan metre, yapıştırıcı, stropiyer ile yapılabilecek kadar basit bir iş. Hem işçiliği hem emeği ile yaptığınız hazır kartonpiyerler evinize farklı bir hava katar. Evlerinizin ve işyerlerinizin ustası olabilirsiniz. Bu ürünlere kısa ve kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Kartonpiyer gibi önemli bir aksesuarın yapımı bittiğinde aileniz ve misafirlerinizle bu hoş ortamın tadını çıkarmak sizin elinizde.

Stropiyer yapımı fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09

Stropiyer İşleri ve modelleri