Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Şirketimizin Tanıtım Videosu

Şirketimizin Tanıtım Videosu

Firmamızın daha önceki yaptığı işlerden oluşan tanıtım ve Tadilat videosu. Bu videoda sitemizdeki uygulamalar kısmında yer alan fotoğrafların biz kısmını topluca görebilirsiniz. Balaman İnşaat dekorasyon olarak yaptığımız ilerden onur duyarız.  Yaptığımız kurumsal ve bireysel işlere ait detaylı bilgi elde etmek için uygulamalar sayfamızdaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Ayrıca referanslar sayfamızdaki kurumsal müşterilerimizi öğrenebilirsiniz. Balaman inşaat dekorasyon olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Eski Tadilat ve Makine işlerimize ait fotoğraflardan oluşan videomuz

Gebze Balaman inşaat dekorasyon tadilat işleri

Çelik kapı, mutfak dolabı, mutfak tezgahı, oda kapıları, fayans işleri, tesisat işleri, parke laminat işleri, banyo dolabı, duşa kabin, boya işleri, duvar alçı çekim işleri, stropiyer işleri, cam balkon ve plastik doğrama pencere işleri, elektrik işleri 

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09