Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Referanslarımıza yaptığımız işler

Referanslarımıza yaptığımız işler

Dekorasyon inşaat yapı ve tadilat firmaları referanslarına çok önem verir. Bu yüzden de firmamızın çok geniş bir müşteri portföyü olduğu için sayısız müşterimiz bulunmaktadır. Fakat bu müşterileri kurumsal ve bireysel müşteriler olarak iki sınıfa ayırabiliriz. Müşterilerimizin bir kısmı isminin İnternet de yer almasını istemediği için referanslarımız bölümünde isimleriniz veremiyoruz. Fakat müşterilerimizden izin alarak onlara yaptığımız işlerin fotoğraflarını 2015 yılından itibaren paylaşmaya başladık.  Bu fotoğrafları buraya tıklayarak veya sitemizdeki “Uygulama fotoğrafları” menüsüne tıklayarak göz atabilirsiniz.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Firmamız hizmet verdiği ilk günden bu yana kadar en iyi şekilde hizmet vermiş olup buna ilişkin fotoğrafları incelemek isterseniz sitemizde bulunmaktadır. ayrıca yukarıda da belirttiğimiz gibi müşterilerimizin bir kısmı yaptığımız işlerin fotoğraflarını paylaşmamızı istemediğinden dolayı yer verememiş bulunmaktayız.

Dekorasyon Tadilat firmaları ve fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Tadilat dekorasyon İşleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09