Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Referans Neden Önemli

Referans Neden Önemli

Firmamızı uzaktaki müşterilerimiz gelip inceleyemez. Fakat referanslarımıza bakarak fikir edinebilirler. Dekorasyon tadilat firması için referanslar çok önemlidir. Bizde dekorasyon ve tadilat firması olarak refaranslarımızı gururla sitemizde yayınlıyoruz.

Referans Neden Önemli

Referanslar verilen sözlerin gerçeğe dönüşmüş halleridir. Yapacağım, olacak gibi muğlak ifadeler yerine bitmiş ve somutturlar. Referansı gösteren satandan çok alanın kimliğidir. Doğru, bilinir ve toplumca kabul görmüş yerler marka değerine katkı sağlar. Her firmanın kalitesine, sattığı ürünün değerine göre referansları olabilir.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Peki doğru ve güvenilir bilgiye nasıl ulaşacağız derseniz önemli birkaç detaya dikkatinizi çekmek isteriz.

    • Verilen referans bilgileri ne kadar bilinir ve ne kadar kurumsal?

 

    • Bilgilerde yapılan projenin resimleri ya da videosu mevcut mu?

 

  • Sadece logo ve isimden ibaret olan bir referans bilgisi yansımadan ibaret olabilir.
  • Referans bilgilerine talep etmeden ulaşabilmelisiniz. Aksi bir durum kurumun şeffaflığı, yaptığı işe duyduğu güveni ve başarısı konusunda şüpheler oluşabilir.

Tadilat dekorasyon işleri yapımı inşaat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Dekorasyon ve tadilat firması

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09