Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Referans Neden Önemli

Firmamızı uzaktaki müşterilerimiz gelip inceleyemez. Fakat referanslarımıza bakarak fikir edinebilirler. Dekorasyon tadilat firması için referanslar çok önemlidir. Bizde dekorasyon ve tadilat firması olarak refaranslarımızı gururla sitemizde yayınlıyoruz.

Referans Neden Önemli

Referanslar verilen sözlerin gerçeğe dönüşmüş halleridir. Yapacağım, olacak gibi muğlak ifadeler yerine bitmiş ve somutturlar. Referansı gösteren satandan çok alanın kimliğidir. Doğru, bilinir ve toplumca kabul görmüş yerler marka değerine katkı sağlar. Her firmanın kalitesine, sattığı ürünün değerine göre referansları olabilir.

Peki doğru ve güvenilir bilgiye nasıl ulaşacağız derseniz önemli birkaç detaya dikkatinizi çekmek isteriz.

    • Verilen referans bilgileri ne kadar bilinir ve ne kadar kurumsal?

 

    • Bilgilerde yapılan projenin resimleri ya da videosu mevcut mu?

 

  • Sadece logo ve isimden ibaret olan bir referans bilgisi yansımadan ibaret olabilir.
  • Referans bilgilerine talep etmeden ulaşabilmelisiniz. Aksi bir durum kurumun şeffaflığı, yaptığı işe duyduğu güveni ve başarısı konusunda şüpheler oluşabilir.

Tadilat dekorasyon yapı inşaat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

TADİLATTÜRK olarak en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermeye çalışarak refaransımızın yaptığımız işler olduğunu  belirtmek isteriz.

Hizmetimiz tamamen müşteri odaklı olup, müşterinin lehine çalışmayı amaç edinmiş bir firmayız. İlk önce kalite güven herşeyden önce gelir firmamız için , müşterilerimizin memnuniyeti ilk hedefimizdir. 

Gebzede dekorasyon konusunda en iyi şekilde en  kalite ve güvenle en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Dekorasyon ve tadilat firması İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,