Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Ravago Petrokimya

Ravago Petrokimya

Ülkemizin değerli firmalarından Ravago Petrokimya için yapmış olduğumuz sanayi tadilat işleri bizim için bir onurdur. Ravago Petrokimya ; fabrika tadilat işlerinden fabrika cam ve doğrama işleri, pvc işleri, fabrika ofis bölme  ve  epoksi zemin işleri  fabrika inşaat işleri yapımı. Yapılan uygulamaya ait detaylı bilgiyi İş fotoğrafları kısmından bulabilirsiniz.

 

 

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Ravago Petrokimya

1998 yılından bu yana Türkiye’de yaptığı yatırımlarla plastik sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen Ravago, 2013 yılında Türkiye’deki tüm üretim şirketlerini Ravago Petrokimya A.Ş çatısı altına toplamıştır. Ravago Petrokimya birleşim sonrası toplam 45.000 m² kapalı alan üzerinde faaliyet gösteren 3 üretim tesisi ve 300’ü aşkın çalışanıyla Ravago’nun bünyesindeki en büyük 2. üretim tesisi konumuna ulaşmıştır. Ravago Petrokimya ISO 14000, TS 16949, ISO 9001 ve OHSAS 18001 belgelerine aynı sanda sahip olan tek Ravago tesisidir. Ar-Ge de grubun liderliğine oturan Ravago Petrokimya farklı alanlarda uzman 30 kişilik Ar-Ge kadrosu ile bir Ar-Ge merkezi kurarak grubun teknoloji lideri konumundadır. Enplast, Eastchem, Ravago Kimya, Mahalo ve Tekpol firmalarının birleşimiyle oluşan Ravago Petrokimya Üretim A.Ş. 250.000 MT üretimiyle polimer hammadde konusunda Türkiye’nin ikinci büyük plastik üreticisi konumundadır.

Kaynak : Firmanın resmi sitesi

.

E poksi zemin, Fabrika ve sanayi tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon epoksi zemin işleri

İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09