Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Poliüretan Kaplama

Poliüretan Kaplama

Poliüretan kaplama her türlü beton ve çelik yüzeylerde uygulanan, kolay temizlenebilen, sararmaz,aşınma direnci yüksek, etkili ve koruyucu bir kaplamadır. Kimyasal ve mekanik dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar. Spor salonlarında ve endüstriyel zeminlerde kullanılan ve bir tek parça, derzsiz ve birleşimsiz uygulanabilen kaplama çeşididir.

İsteğe göre Mat, Parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. Tozlu ortamlar için tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplamadır. Dışta ve içte uygulanan bu kaplama türü güneş ışınlarına karşı ve çatlama veya kuruyarak aşınma gibi deformasyonlara dayanıklıdır.

Yapı kimyasalları ve İzolasyon Sistemleri, yüksek aderans, yaşlanmaya dayanım, deniz suyuna ve tuza, açık hava koşullarına ve güneş ışınlarına dayanım istendiğinde mükemmel bir çözüm olan; beton ve metal depoların kaplanmasından teras izolasyonuna, asit ve alkali gibi korozif kimyasallara dayanım, istenen yerlerden düzgün yüzey istenen yerlere kadar geniş bir uygulama alanı olan poliüretan zemin kaplama sistemlerini sunmaktadır.

Poliüretan Zemin Kaplama Malzemesi Kullanım Alanları ve Özellikleri

Estetik, hijyenik, kaymaz, çabuk temizlenebilen niteliği taşıdığından spor (squash salonlar,basketbol,hentbol, vb.) alanları. Ambarlar, garajlar, gıda ve ilaç fabrikaları ve tüm sanayi tesisleri.Renk çeşitliliği ile görsel etki istenen yerler ile yüzme havuzları çevresi.Toz tutmayan yüzeyler oluşturan bu kaplama türü aynı zamanda ses kesmeye de yarar. Zeminde kullanılacak renk farkları ile tozun birikebileceği yerler kontrol edilebilir.Dekoratif ve dayanıklıdır, bakıma gereksinimi azdır spor, endüstriyel, vb. alanlarda kullanılabilir.

Poliüretan Zemin Kaplama Avantajları

Püskürtme ya da hazır halde yere serilme şeklinde kaplanabilir.
Aşınmaya karşı yüksek dayanım, esneklik ve kaymaz yüzeyler sağlar.
Ultraviole ışınlara karşı dayanıklıdır.
Çatlamaz, matlaşmaz. 90 C ve – 30 C sıcaklığa kadar dayanabilir.
Kaplandıktan sonra yerinden oynamaz.
Yapıların içinde ya da dışarıda kullanılabilir.
Toz tutmayan bir kaplamadır.

POLİÜRETRAN KALIP RAFLARI

Heskon poliüretan kalıp yayların çelik yaylara tercih sebepleri öncelikle korozyon, vibrasyon ve manyetik ortamlardan etkilenmeyi önlemektir. Poliüretran kalıp yayları Özellikle orta büyüklükte basınçlar tatbik edildiğinde yüksek kesme ve sıvama kalitesi ve uzun çalışma ömrüne ulaşılabiliyor.

Heskon poliüretran kalıp yaylarını firmamız standart ölçülerde 80 HKS A ( Sarı Renk), 90 HKS A ( Kırmızı Renk) ve 95 HKS A ( Mavi Renk) sertliklerde üretiyor. Özel istek ve sipariş üzerine farklı sertliklerde de kalıp yayı yapmak mümkündür.

Heskon poliüretan kalıp yayları 310mm.  yükseklikte dökülmektedir. İstek üzerine Finisaj atelyemizde yaylar istenilen yükseklikte kesilebilir.

POLİÜRETRAN KAPLİNLER

Basınca, aşınmaya ve darbeye dayanıklı, yırtılma mukavemeti mükemmel, -40 + 85 C’de ideal çalışma ortamı ile poliüretran kaplinler kauçuk ve diğer elastomerlere oranla görevlerini sorun çıkarmadan yaparlar.

Kaplinler sipariş halinde stoklarımızdan, stokta bulunmasa bile en geç iki, üç gün içerisinde imal edilerek, müşteriye sevk edilir.
Kalıp müşteri tarafından veya mekanik atölyemizde yapılıp, en kısa zamanda imalata alınarak müşterinin sorunu çözülür.

Poliüretan Kaplama Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Poliüretan Kaplama İşleri ve Çeşitleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09