Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Platform Tipi Engelli Asansörü

Platform Tipi Engelli Asansörü

Platform Tipi Engelli Asansörü Uygulamamız  Videosu

İsmi bizde saklı müşterimiz için yaptığımız asansöre ait uygulama videosudur. Sizde sorunlu hale gelen asansör yapımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde başka uygulamalarımıza ait fotoğraflarda bulunmaktadır. Asansör uygulamaları mekana ve koşullara göre değişmektedir. Engellilerimiz için seve seve elimizden geleni yapmak bizi mutlu edecektir.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Engelli asansörü yapımı ve tasarımı fiyatı

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Ev, partman ve iş yeri Engelli asansörü tasarım ve yapımı

İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09