Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Özgün Kablo ve Elektrik Malzemeleri San. Tic. Aş.

Özgün Kablo ve Elektrik Malzemeleri San. Tic. Aş.

Ülkemizin değerli firmalarından ÖZGÜN KABLO VE ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş. için yapmış olduğumuz sanayi tadilat işleri bizim için bir onurdur. ÖZGÜN KABLO VE ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş. ; fabrika tadilat işlerinden fabrika cam ve doğrama işleri, pvc işleri, fabrika ofis bölme  ve dış cephe fabrika boya işleri, zemin işleri havalandırma tesisatı yapımı. Yapılan uygulamaya ait detaylı bilgiyi İş fotoğrafları kısmından bulabilirsiniz.

 

Balaman İnşaat Dekorasyon Fabrika ve sanayi Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

 

ÖZGÜN KABLO VE ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Türkiye’de telekomünikasyon sektöründe önde gelen firmalardan biridir. Firmamız Bakır İletkenli ve Fiber Optik Haberleşme Kabloları, Enerji Kabloları, Fişli Kablolar ve PVC Granül alanında 33.000 m²’lik bir alanda devamlı artan kapasitesi ile faaliyet göstermektedir.
Telekomünikasyon Kablolarındaki güvenilirlik ve tecrübemizle; Enerji Kablosu sektöründe; Fişli Kablo, Tesisat Kabloları ve Düşük Voltajlı Enerji Kablolarında ( 0,6 / 1kV ) yaptığımız yatırımlarla Dünya’nın birçok ülkesinde kalite ve güvenilirliğimiz ile müşterilerimizle buluşmaktayız.

Bizler profesyoneliz. ÖZGÜN KABLO’nun 30 yıl’a yaklaşan performansı; güçlü işbirliğine, çalışanlarımızın yeteneklerinin ve yeterliliklerinin sürekli geliştirilmesine ve müşteri odaklı hedefler ile çalışmamıza bağlıdır.

TS EN ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ; TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ; TS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ve TSE, HAR, VDE ile belgelendirilen, kaliteli ürün ve hizmetlerimizi, öncü ve yenilikçi tekniklerle müşterilerimize sunmak; ANA hedefimizdir.

ÖZGÜN KABLO A.Ş.; yöneticileri ve çalışanları dünyadaki tüm yenilikleri, teknolojileri sürekli takip ederek; ülkemizde ve dünyada Kablo Sektöründe güvenilir, öncü bir marka olarak, müşterilerine hizmet sunmaya devam edecektir.

Kaynak: Firmanın resmi sitesi

.

Havalandırma tesisatı, Fabrika ve sanayi tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon havalandırma tesisatı işleri

İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09