Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Özel Tasarım Raf yapımı

Özel Tasarım Raf yapımı

Ev, iş yeri, kamu kurumları, kütüphaneler, sağlık kuruluşları, alışveriş merkezleri, fuarlar, market, mağazalar, satış yerleri ve oteller için size özel tasarımlarda raf sistemleri imalatı ve montajı yapmaktayız. Sizlerin taleplerine göre kendi imalathanemizde üretim yapmaktayız.

Ahşap raf yapımı talepleriniz için bizimle lütfen iletişime geçiniz. İstenilen renk kalınlık ve ebatta ürünlerimiz bulunmaktadır.

Siz nasıl olacağına karar verin biz tasarlayalım. Gebzedeki ofisimize bekleriz. Daha ayrıntılı bilgi vermek ve talepleriniz doğrultusunda en uygun raf sistemlerini sunabilmek için.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Ahşap Raf  yapımı ve tasarımı fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Raf yapımı, imalatı ve tasarımı  İşleri

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09