Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Özel Tasarım Mobilya & Banyo Dekorasyon İşi

Bireysel müşterimiz bizimle iletişime geçmesi ardından müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. Proje müşterimize 3d (üç boyutlu ) çizimler halinde sunulmuştur. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır. Gebze mutlukent’deki müşterimiz Deniz Sitesindeki dairesinde yaklaşık 20 yıllık olan banyosunda Tadilat talep etmiştir. Ayrıca müşterimiz banyo dolabında gizli led ve tesisatçı  dekoratif ayna istemiştir. Müşterimizin beğendiği renklere uygun tarafımızca tasarım yapılmış ve uygulanmıştır. Bu iş sırasında fayanslar, tesisatlar, duşa kabin, havlupan ve dolaplar değiştirilmiştir. Değişim sırasında günümüzün şartlarına göre yeni dizayn yapılmıştır.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri | Tesisatçı TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Banyo Tadilat ve Dekorasyon Tesisatçı Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Banyo tadilat | Banyo Dekorasyon | Tesisat İşleri | Fayans İşleri | Tesisatçı

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze dekorasyon tadilat işleri

İletişim : 0262 644 69 09