Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Ofis Dekorasyon ve Tadilatı

Ofis Dekorasyon ve Tadilatı

Ofis tadilat dekorasyon işlerinizde kaliteli ürün uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz.

Müşterilerinize ilk izleniminizi bıraktığınız ofis veya mağazanızın dekorasyonu çok önemlidir. Kullandığınız objeler ışık sistemleri hatta renkler bile müşteride etki oluşturur. Bu yüzden tadilat veya dekorasyon için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Belirli km sınırları içinde ücretsiz keşif yapılmaktadır.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Ofis Dekorasyon ve Tadilatı fiyatı 

Müşteride iyi bir intiba bırakmak için güzel bir ofis şarttır. Ofisimizi yenilemenin zamanı geldi diyorsanız doğru adrestesiniz. Ofis tadilatı için gereken tüm usta ve malzeme gereksinimlerinizi karşılar,ofisinizin iç mekan ve dış mekanlarının bütünüyle yeni bir görünüme kavuşmasını sağlarız. Gebze ve çevresi Ofis tadilatı için ücretsiz keşif hizmetiniz vardır. Keşif esnasında kullanılacak malzemeler görüşülerek yaklaşık bir maliyet teklifi çıkarır onayınıza sunarız. Teklifin onaylanması durumunda en kısa zamanda malzeme nakliyesi ile işlerinize hızlı bir şekilde başlarız. Mümkün olabildiğince çevre esnaf ve komşularınızı rahatsız etmeden işimizi bitirip sizi tertemiz ve yepyeni ofisinizle baş başa bırakırız.

Ofis tadilat işleri

Ofis tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

 • Kırım-yıkım ve taşıma ekibi
 • Sıhhi tesisat ustası
 • Elektrik tesisatçısı
 • Sıva ustası
 • Fayans ustası
 • Alçı-boya ustası
 • Marangoz
 • Doğramacı (Alüminyum ve Plastik)
 • Şap ustası
 • Parkeci
 • Gereken tüm malzeme çeşitleri

Ofis Tadilat ve dekorasyon fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Ofis tadilat dekorasyon ve tadilat İşleri

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09