Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Mutfak Tezgahında Dikkat Edilmesi Gerekenler

₺400,00'den başlayan fiyatlarla
Mutfak Tezgahında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak Tezgahında Dikkat Edilmesi Gereken Bilgiler

Mutfaklar kuşkusuz evlerimizin en çok kullanılan alanlarından biridir. Bu yüzden mutfak tezgahı kullanışlı, sağlam ve uzun ömürlü olmalıdır. Bu yazımızda sizler için mutfak tezgahınız yapılırken dikkat etmeniz gereken şeyleri düzenledik.

  1. Evye yeri mutlaka çok iyi bir işçilik ile oyulup çelik eyve sağlam bir şekilde yerleştirilmeli, 4 tarafına çelik takviyelerle mutlaka güçlendirme yapılmalıdır.
  2. Tezgahın ön tarafından dolaplarınızın üstüne ve yerlere su akmaması için alın parçası mutlaka konulmalıdır. Aksi takdirde tezgahınızın üstünden akan su mutfak dolaplarınıza gelir ve dolaplarınızın çürümesine neden olur.
  3. Montaj esnasında süpürgelik montajına çok dikkat edilmeli, su sızdırmadığından emin olunmalıdır.
  4. Taş kalınlığı mutlaka 2+2cm şeklinde (2cm taş kalınlığı + 2cm kalınlaştırma, takviye) olmalıdır.
  5. Granit taşların arka yüzlerine -granit taşların arka yüzü doğal özelliğinden dolayı nem yapar- nemi önleyici astar ve su sızmasını önleyecek özel uygulamanın yapılması şarttır.

Mutfak Tezgahı Fiyatları

Fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.  Üretimden montaja kadar her türlü işlemi kendi bünyemizde, özel atölyelerimizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balaman inşaat dekorasyon olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız. Diğer internet sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Ücretsiz keşif hizmetimiz mesafe sınırlıdır.

Tadilat dekorasyon işleri İstanbul Kocaeli Gebze
İletişim : 0262 644 69 09