Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Mutfak Tezgahı

Mutfak Tezgahı

Granit mermer mutfak tezgahı işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evinizin en aktif bölümü şüphesiz ki mutfağınızdır, bu sebepten ötürü de mutfak tezgahınızı kaliteli ve cebe dost bir seçim yapmak istemek hakkınız. Her ne kadar fiyat önemli olsa da kaliteyi gözardı etmemeniz gerekir, nihayetinde kaliteli bir ürün seçmeniz sizi ilerleyen zamanlarda doğabilecek masraflardan kurtaracaktır. Çimstone, granit, Belenco, Mermer mutfak tezgahları için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Zaman zaman insanlar evlerinde, iş yerlerinde ya da sürekli bulundukları yerlerde, değişiklik yapmayı severler. Bu bir ihtiyaçtan olabileceği gibi, keyfi de olabilir. Artık evin bütün bölümlerinin dekorasyonu önemlidir. Özellikle son zamanlarda, bir koşturmacadan oluşan şehir yaşamında, mutfak evin en sık kullanılan bölümlerinden biridir. Mutfağın dekorasyonu ve şıklığı da artık diğer odaların ki kadar önem taşımaktadır. Mutfakta en kullanışlı olması gereken yerlerden biri de kuşkusuz mutfak tezgahıdır. Bir mutfak tezgahının kaliteli ve kolay temizlenebiliyor olması önemlidir.

Her alanda yaşanan gelişmeler gibi, mutfak tezgahı çeşitleriyle ilgili de bir çok gelişme olmuştur. Değişik model, renk ve kullanılan malzeme ile olarak çeşitli mutfak tezgahı üretilmektedir. Mutfak tezgahlarında, bakım ve korumanın kolay yolu, dökülen yiyeceklerin ve oluşan kirlerin kalıcı leke haline dönüşmeden silinmesi ve düzenli günlük temizliğinin yapılmasıdır. Bu nedenle mutfak tezgahı seçimi çok önemlidir. Kolay leke tutmayan, mümkün olduğunca temiz görünen, hemen yıpranmayacak bir kalitede olması önemlidir. Aşağıda bir müşterimizin evine yaptığımız mutfak tezgahından fotoğrafları görebilirsiniz.

Mermer Mutfak Tezgahı

Mermer tezgahlar iyi cilalanmış olsalar bile leke tutar, çizilebilir. Buna karşın su ve ısı geçirmez. Mutfak tezgahlarında genellikle Afyon mermeri kullanılır.

 Granit Mutfak Tezgahı

Granitler mutfak tezgahlarında en çok kullanılan, kolay temizlenebilen ve ısı dayanımı yüksek ürünlerdir. Fiyatları 400TL/Mtül’den başlar ve seçtiğiniz malzemeye göre değişir. Granitler genelikle desenli tonlardan oluşmaktadır. Yaklaşık 50 çeşit granit vardır. Her granitin kendine göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Su emme oranı, eğilme direnci, basınç dayanımı oranlarının değişikliği granitler arasında kaliteli belirleyici özelliklerdir. Örneğin Star Galaxy granitinin su emme oranı %0,08 ile %0,12 arasında değişirken Bianco Sardo’nun %0,20 ile %0,30 arasındadır. 

 Kuvars Esaslı Mutfak Tezgahları

Çimstone ve Belenco gibi ürünler kuvars esaslı polyester reçine bağlayıcılı bir tür kompoze taşlardır. Bu ürünlerin %92-%95′ini doğadaki en sert malzemelerden biri olan kuvars oluşturur. Ürün çeşitlikleri oldukça fazladır ve hemen hemen her türlü zevke hitap ederler. Çizilmez ve leke tutmazlar. Oldukça kolay temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Su emme oranları oldukça düşüktür, bu oran yaklaşık %0,05′tir.

Granit mermer mutfak tezgahı fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mutfak tezgahı fiyatları; tezgahın büyüklüğüne, çeşidine ve malzemenin yapısına göre farklılık oluşturabilir. Mutfak tezgahları genelde mermer, granit veya kuvars esaslı taşlardan yapılmaktadır.

Granit mermer mutfak tezgahı İşleri ve modelleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09