Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu

Mutfak yenileme, Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu işleri uzman ekip, Uygun fiyat modern çeşitler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu veya tadilatı yapmaya karar verdiniz. Bunu en doğru nasıl yapmanız, nelere dikkat etmeniz gerektiğiniz çok iyi belirlemeniz gerekli.

Mutfağınızı dekore ederken hem şıklığına hem de kullanımına önem vermelisiniz. Mutfak dolaplarının modelini ve rengini belirlerken mutfağın ne kadar ışık aldığına ve büyüklüğüne bakarak karar vermelisiniz.

Mutfak dekorasyonunda küçük ve az ışık alan mutfaklarda asla koyu renk mutfak dolaplarını tercih etmemelisiniz. Çünkü bu az ışık alan ve küçük olan mutfağınız çok kasvetli ve olduğundan daha küçük görünecektir. Küçük mutfaklar dekore ederken açık renk mutfak dolaplarını tercih etmeniz çok doğru bir tercih olur. Hem aydınlık hem de geniş gösterecektir. Ayrıca dolaplarınızın içini daha aktif kullanmak isterseniz bol çekmece ve raflı modeller bir çok eşyanızı almasını sağlayacağından küçük mutfağınızda daha rahat kullanım alanı yaratmış olursunuz.

Büyük mutfakların dekorasyonunda renk seçeneği daha geniş olacaktır. Ayrıca mutfağınızın şekline uygun ara tezgah koyma şansınızda olabilir. Tezgahınızın altına yaptıracağınız mutfak masası daha aktif yer yaratmanızı sağlayacaktır.

Mutfak dekorasyonunda farklı renk kombinasyonuyla çok şık ve göz alıcı mutfaklar yaratabilirsiniz. Bu sayede hanımların en çok vakit harcadıkları yer olan mutfaklarda daha mutlu vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Evinize gelen konuklarınızın dikkatini çekebilirsiniz. Örneğin bordoyla krem ya da metalik renkler çok şık br hava yaratabilirsiniz. Ya da siyahın vazgeçilmez asaletiyle beyazın saflığını bir araya getirebilirsiniz. Daha spor ve dinamik mutfak dekorasyonunda canlı renkleri kullanabillirsiniz. Mesela fıstık yeşili, turuncu, kırmızı gibi renkleri kullanarak mutfağınıza daha spor ve cıvıl cıvıl bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonunda kullanacığınız objelerde mutfağınızı şık ve hareketli görünmesini sağlar.

Mutfak dekorasyonunda yapılılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

*Ocağın bulunduğu duvarda asla pencere kullanılmamalıdır. Yangın vs neden olabilir.
*Mutfağınızın yeri asla arka tarafta karanlık boşluğa bakmamalı. Havalandırması problem olabilir
*Mutfağın karşısında tuvaletin olmamasına dikkat edin. Hijyen vs..
*Mutfak kapısı karşısında merdiven olmamalıdır.

Mutfak yenileme, Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu İşleri

 İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09