Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Mutfak Dolabı

Mutfak Dolabı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfaklar kuşkusuz evlerinizin en çok kullanılan alanlarıdır. Haliyle kullanışlı ve şık görünmesi şarttır. Mutfak dolapları da mutfağınızdaki en önemli bileşenlerdir. Çünkü dolaplarınız ne kadar kullanışlı olursa, mutfağınızı o kadar verimli kullanabilirsiniz. Bu yazımızda mutfak dolabı yaptırırken dikkat etmeniz gereken maddeleri sıraladık.

  1. Dolaplarınızı yaptırırken ucuz malzeme değil, elinizdeki bütçeye göre en kaliteli malzemeyi seçmelisiniz. Malzeme seçimi yaparken mutfak dolaplarının suyla çokça muhatap olacağını göz önünde bulundurmalısınız.
  2. Dolapları yaptırırken yanında çeşitli işler de çıkacaktır. Örneğin yeni bir tesisat döşenecek, yeni bir mutfak tezgahı yapılacak, ve yeniden ara fayansı konulacaktır. Bu tür işlerin hepsini yapabilen bir firmayla anlaşmanız sizin yararınıza olacaktır. Yeni bir usta bulmak hem daha maliyetli olacaktır, hem de dolapları yapan firmayla uyumsuzluk çıkma ihtimali olacaktır.
  3. Mutfak dolabının dışarıdan görünen kısmı kapaklarıdır. O yüzden bu kısımda görselliğe daha fazla önem vermelisiniz.
  4. Zıt renkler mutfağınıza ayrı bir hava katar. Örneğin beyaz mutfak dolabına siyah bir mutfak tezgahı uyum gösterir. Bunun gibi zıt renklerin bulunduğu kombinasyonlar yapmaya çalışın, zevkinize en uygun olanı hayata geçirin.

Firma olarak 25 yıllık iş tecrübemizde birinci önceliğimiz her zaman yapılan işin siz değerli müşterilerimizi memnun etmesidir. Firmamızın çalıştığı diğer firmaları görmek için internet sitemizin referanslar kısmına giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli çözümler ve daha fazlası için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Tadilat ve Dekorasyon Fiyatları

Fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.  Üretimden montaja kadar her türlü işlemi kendi bünyemizde, özel atölyelerimizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balaman inşaat dekorasyon olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız. Diğer internet sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Ücretsiz keşif hizmetimiz mesafe sınırlıdır.

Tadilat dekorasyon işleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim :

0262 644 69 09

0533 713 41 20

0542 342 90 81