Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Mermer Basamak Uygulaması

Mermer – Granit basamak işleri için firmamızı tercih eden müşterimiz için yapmış olduğumuz iş örneğine ait fotoğraflar. Bu işte granitler firmamız tarafında kesilerek parlatılmıştır. Aynı şekilde tasarım  ve montaj işleri de firmamızca yapılmıştır. Sizde eviniz işe yeriniz için en güzel ve kaliteli basamaklar için bizimle iletişime geçiniz.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Mermer ve Granit basamak fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Mermer ve granit ürünlerde kesimleri kendi bünyemizde yapıp öyle üretime geçiyoruz. Mermer ve granit yanlış kesildiğinde veya amatör işlemler yapıldığında ileride kırılmak üzere kılcal çatlaklar oluşacağını hiç bir zaman unutmayınız. Aynı çekilde yapıştırma sırasında zemin yanlış hazırlanılması veya yanlış yapıştırma da yapılan işlerin kısa sürede kırılma yada çatlamaya yol açar.  Amatör işlere vereceğiniz ücret paranızı çöpe atmaktan başka bir şey değildir.  Bizimle iletişime geçmeden bu işlerinizi yaptırmayınız. Yirmi yıllık deneyimimizle sizlere hizmet vermek bizim için onurdur. Uygun fiyat kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti….

Mermer, Granit, Çimstone, Belenco Ve Coante Mutfak Tezgâh İşleri Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Mermer, Granit, Çimstone, Belenco Ve Coante Mutfak Tezgah Yapımı İşleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09