Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Makine Zemin Hazırlama

Makine Zemin Hazırlama

Farmamak A. Ş için yapmış olduğumu makine zemin hazırlama proje ve uygulamasına ait fotoğraflar. Bu proje için zemin kırma, hafriyat taşıma, zemine çukur açıp beton atma gibi işlemler yapılmıştır. Sizde makina kurulumu, makina alt yapı işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Makine Kurulumu | Makine Alt yapı işleri Tel : 0533 713 4120
Tüm fabrika, atölye ve sanayi tadilat inşaat işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Firma olarak 25 yıllık iş tecrübemizde birinci önceliğimiz her zaman yapılan işin siz değerli müşterilerimizi memnun etmesidir. Firmamızın çalıştığı diğer firmaları görmek için internet sitemizin referanslar kısmına giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli çözümler ve daha fazlası için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Makine Kurulum İşleri

Fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.  Üretimden montaja kadar her türlü işlemi kendi bünyemizde, özel atölyelerimizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balaman inşaat dekorasyon olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız. Diğer internet sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Ücretsiz keşif hizmetimiz mesafe sınırlıdır.

Tadilat dekorasyon işleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim :

0262 644 69 09

0533 713 41 20

0542 342 90 81