Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Makine platformu

Gebze organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren firma bizimle iletişime geçmesi ardından firmamın ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır. Farmamak A. Ş. için yapmış olduğumuz makine platform yapımına ait fotoğraflar galerimizde yer almaktadır. Farmamak A. Ş. talepleri doğrultusunda ekibimizce proje hazırlanmış ardından da proje onaya sunulmuştur. Proje onaylanması ile birlikte en kısa sürede iş teslim edilmiştir.  Platform hazırlama Makine kurulum sökümü montajı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sanayi Tadilat | Makine Kurulum | Makine Altyapı İşleri Tel : 0533 713 4120
Makine kurulum ve alt yapı işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makine sökümü – takımı, montajı

 Makine platform hazırlama fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09

Makine sökümü, makine takımı, makine montajı

İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09