Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Mağazamız

Firmamız hakkında bilgi edinebilmemiz için mağazamızdaki ürünlerin bir kısmına ait fotoğraflar galerimizde sunulmuştur. Tadilat Dekorasyon malzeme ve yapı malzemeleri. Firmamızda ahşap ve çelik kapı modelleri, mermer ve granit çeşitleri, ısıcam ve pimapen çeşitleri vs.. Anahtar teslim tadilat için gereken tüm ihtiyaçlarınız ve iş gücü tek bir adreste….

Firmamız ayrıca fabrika ve sanayi kuruluşları için makine, özel taşıma arabaları ve gereçler tasarımı yapmaktadır. Son olarak firmamız ihtiyaca göre vinç tasarımı ve üretimi de yapmaktadır. Gebze inşaat firması denilince ilk akla gelen firma;

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

 

Tadilat Dekorasyon malzeme fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Tadilat dekorasyon malzeme ve yapı malzemeleri | Gebze inşaat firması

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09