Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Mağaza Tadilat ve Dekorasyon

Ofis, showroom Mağaza tadilat ve dekorasyon işleri garantili işçilik uzman ekip anahtar teslim işler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza tadilat ve dekorasyonu

Mağaza dekorasyonunda öncelikle mekan seçimine dikkat edilmeli. Mağaza dekorasyonunda, mekanı şekillendirmek ve seçimleri doğru yapmak çok önemlidir. Bu hem mağaza çalışanları için hem de mağazaya alışveriş için gelen müşterilerin zevklerine hitap edeceğinden son derece önemlidir.

Mağaza dekorunda vitrin camlarının iyi ve kaliteli olanları seçilmeli.
Aydınlatma ve ışıklandırmalarda mağazanın ebatına göre uygun şekilde yapılmalı.
Yaz ve kış aylarını da düşünülerek klima sistemlerini her yönden iyi bir verim alacak şekilde kullanılması düşünülerek mağazaya yerleştirilmeli
Mağaza dekorasyonunda bay, bayan ve çocuk bölümleri ayrı olmalı.
Özellikle giriş kat çocuk bölümüne ait İkinci kat ise bayanlara ait olmalı ve üçüncü kat ise baylara ayrılmalı
Mağaza dekorasyonunda her bölümde giyim kabinleri bulundurulması gerekli. Eğer mekan küçük ise bay veya bayan bölümleri bir ise her bölüm için ayrı ayrı giyinme kabini yapılmalı.
Tuvaletler de her katta olacak şekilde dizayn edilmeli.
Mağaza dekorasyonunda giysilerin olduğu raflar çok yüksek bir şekilde değil de, mümkün olduğunca alçak bir şekilde monte edilmeli.Müşteri ürünlere bakarken zorlanmamalı.
Mağazanın orta kısımlarında giyim rafları olmamalı.
Mağaza dekorasyonunda aynalar mutlaka boydan olmalı ve giyinme kabinlerinin içlerinde de bu boy aynalarından olmalı.
Kasa bölümünün, mağazanın hemen girişinde değil ortada olacak şekilde konumlandırılmasına dikkat edilmeli. Böylece mağazaya giriş çıkış engellenmemiş olacaktır.

Mağaza tadilat ve dekorasyonu fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mağaza tadilat ve dekorasyonu İşleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09