Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Konut Sigortası Nedir

Konut sigortası, sigorta sahibinin evini yakılmalardan, hırsızlıktan, terörden veya olası kazalardan korumayı amaçlayarak yola çıkan bir sigorta türüdür.

Evinin teminat altına alındığını bilen sigorta sahibi, evinden uzakta kalsa da kendini güvende hisseder, zarar anında konut sigortası bina bedelini güvenceye almış olmanın huzurunu yaşar. Her sene yenilenen konut sigortaları yıllık olarak yapılmaktadır, uzun süre aynı sigorta şirketine bağlı kalmanız halinde de indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Sigorta için ev sahibi olmanız gerekmez, kiracılar da sadece eşya teminatını alarak eşyalarını koruma altına alabilir. Sadece eşya teminatı ile yangın, deprem, su baskını gibi hasarlara karşı evin içinde yer alan eşyaların zararını teminata alır.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Kaynak: s i g o r t a m n e t

 

Mermer, Granit, Çimstone, Belenco Ve Coante Mutfak Tezgâh İşleri Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Mermer, Granit, Çimstone, Belenco Ve Coante Mutfak Tezgah Yapımı İşleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09