Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Egepen plastik doğrama pimapen konfor ısıcam işlerinde bizimle iletişime geçebilirsiniz uygun fiyat kaliteli hizmet.

Konfor Isıcam

TRC Ecosol kullanılarak üretilen, Yeni Nesil Yalıtım Camı Isıcam Konfor Isı ve Güneş Kontrol özelliklidir. Kışın döneminde ortam sıcaklığını iç ortama geri yansıtarak, ısı kayıplarını, Isıcam Klasik’e göre %50 azaltır, ısınma giderlerinden tasarruf sağlar. Yaz döneminde ise içeri giren uv güneş ısısını dış ortama geri yansıtarak, soğutma giderlerinde %40’a varan tasarruf sağlar. Isıcam Konfor, sağladığı enerji tasarruf performans değerleri ile yapılan ilave harcamayı, klima yatırım maliyetlerinden ve ısıtma-soğutma enerjisinden sağlanan tasarruf ile 1-2 yılda kullanıcısına geri kazandırır. Isıcam Konfor, yansıtıcı özelliği sayesinde pencere önlerinden kış döneminde soğuk, yaz döneminde sıcak bölge oluşmasını azaltarak, ortam ısısını homojen hale getirir. Isıcam Konfor, düz cama yakın görüntüde olduğundan, gün ışığını engellemez. Isıcam Konfor cam üniteleri 10 yıl garantili olup, garanti belgesi montaj uygulamasından sonra kullanıcısına mutlaka teslim edilir. Hologramlı Isıcam Konfor bandrolü ve yetkili üretici ünvanı, ara boşluk çıtasında mutlaka bulunur. Tüm Isıcam Konfor cam ünitelerinde “Isıcam Konfor” etiketi mutlaka bulunur.

Şişecam tarafından sürekli ve düzenli olarak denetlenen kapsamlı Isıcam yetkili üretim merkezlerinde veya Şişecam bünyesindeki üretim merkezlerinde üretilen Isıcam Konfor, iş akış sürecinin tamamında Şişecam kalitesine uygun şekilde üretilir.

Firmamız egepen pvc ( plastik doğrama ) kullanmakta ve resmi bayiidir. 

Konfor ısıcam, Egepen ve Plastik Doğrama fiyatları

Fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Egepen plastik doğrama ve ısıcam İşleri İstanbul Kocaeli  İletişim : 0262 644 69 09