Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Klöckner Pentaplast

Klöckner Pentaplast

Ülkemizin değerli firmalarından Klöckner Pentaplast için yapmış olduğumuz sanayi tadilat işleri bizim için bir onurdur. Klöckner Pentaplast; fabrika tadilat işlerinden çatı tadilat ve çatı yapımı işi, zemin beton kırma ve yapma işleri, ayrıca bu firmamıza makine kurulumu ve raylı sistem tasarım ve kurulumu yapımıştır. Yapılan uygulamaya ait detaylı bilgiyi İş fotoğrafları kısmından bulabilirsiniz.

 

Balaman Makine Fabrika & Sanayi tadilat inşaat işleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

 

Klöckner Pentaplast

The Klöckner Pentaplast Group is a global leader in rigid and flexible packaging, printing and specialty solutions, serving the pharmaceutical, medical device, food, beverage and card markets, among others. Through the acquisition of LINPAC, an international market leader in the production of primary fresh food packaging and food service solutions, kp expands its capabilities, providing multi-material technology and offering a wide range of flexible films, from complex multilayer barrier films to simple monolayer structures.

With a broad portfolio of packaging, films and services powered by innovation, Klöckner Pentaplast plays an integral role in the customer value chain by marketing and protecting product integrity, safety, consumer health and brand reputation. Klöckner Pentaplast, founded in 1965, has grown from its initial facility and headquarters in Montabaur, Germany, to current operations in 18 countries and employs over 6,300 people across 32 locations committed to serving customers worldwide.

By choosing Klöckner Pentaplast, you get the strength and stability of a global company with a reputation for quality, customer service and unsurpassed technical support. We continuously strive to advance sustainability practices in the markets we serve and work hand-in-hand with you to ensure you get the packaging solutions you need.

Kaynak : Firmanın resmi sitesi

.

Fabrika ve sanayi tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon makine kurulumu işleri