Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Karot Beton kesme İşleri

Karot işleri ve tüm beton işlerinde sizlere hizmet vermek bizim için onurdur. Firmamız beton kesme delme dökme gibi tüm beton işlerini yapmakla birlikte diğer tüm tadilat ve dekorasyon işlerini de yapmaktadır. Karot kelimesi İngilizceden gelmektedir.  İngilizce havuç kelimesinin karşılığı olan  carot kelimesini karşılığıdır.  Beton kesme işleri genellikle alt yapı çalışmalarında ve dekorasyon işlerinde tercih edilir. Bazen yeni bir kapı açmak için bazen yeni bir tesisat döşemek için.

Karot işleri | Beton Kesme ve delme işleri TEL: 0533 713 4120
Tadilat ve dekorasyon işleriniz için bir telefon kadar yakınız.

Karot işleri, beton kesme veya beton delme işlemleri için kullanılmaya başlayacak karot makinesi ilk olarak Almanlar tarafından bulunmuştur. Almanların betondan numune almak için kullandıkları karot bugün bir endüstri piyasası ve birçok kişinin gelir kaynağı olmuştur. Karot makinesinin birçok önemli özelliği vardır. Önceleri hatta şimdi bile hilti diye adlandırdığımız makina ile delme işlemlerini yapıyorduk. Bu çok gürültülü bir makinaydı bildiğiniz gibi. Gürültüsü o kadar çoktu ki o bina da bulunan ve herhangi bir işle meşgul olan kişiyi rahatsız etmemek mümkün değildir. Ayrıca aşırı toz ve kire neden olmaktadır. Hatta elde olmayan nedenlerle istenilmeyen kırılmalara veya çatlaklara neden olmaktadır. İşte tüm bu olumsuzluklarla başa çıkmamızı sağlayan mucizevi olarak nitelendirebileceğimiz ürün karottur.

Avantajlarını saymakla bitiremeyeceğimiz bu ürünün bazı özellikleri; hiçbir şekilde  darbe vermeden, demir donatılı ve donatısız  zeminde, 45º- 90º lık açılarla , Q20 çap  Q700 çap arası, 600 cm derinliğe kadar delim yapılabilmektedir.

Sonuç itibariyle karot kelimesi denince, akla ilk gelen sözlük anlamı beton delme, beton kesme makineleri ve uygulamaları akla gelmektedir.

TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Karot beton kesme ve delme fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Sanayi tadilat dekorasyon ve beton ve karot işleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09