Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Kapı Çeşitleri

Zengin kapı çeşitleri ve modellerinde uygun fiyat.  Ahşap kapı, fotoselli kapı, ahşap kapı, çelik kapı işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapı Çeşitleri

Ahşap kapı çeşit ve modelleri,

Bulunduğumuz tüm kapalı mekanlarda karşımıza çıkabilecek ahşap kapı modelleri, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ahşap pencerelere oranla sadece estetik açıdan değil, kullanım kolaylıkları açısından da tercih oranı yüksektir. Buna göre özellikle evlerimizin iç kapılarının ahşap malzemeden olduğunu görmekteyiz.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Temel olarak baktığımızda ahşap kapı, mobilya kapı, masif kapı olarak duyduğumuz kapı çeşitleri. Doğal ağaç kerestelerinden sıyrılarak çeşidine mdf adı verilen kaplama malzemesi ile ortaya çıkan kapılardır. Estetik açıdan hoş görünüme sahip olan bu kapılar işçiliği de kaliteli şekilde yapılır ve tamamlayıcı parçaları ile uyumu sağlanırsa çok verimli bir hale gelir.

Ahşap kapı ve özellikleri konusunda birçok değişik dizayn söz konusudur. Ahşap kapıları genel olarak ve tekniksel açıdan ikiye ayırabiliriz. Bu sınıflar tamamen ahşap keresteden üretilen doğal masif ahşap kapılar ve amerikan kapı da denilen panel kapılardır. Masif ahşap kapılar geçmişten günümüze kullanılan ve her bölümü ahşap malzemeden oluşan kapılar olarak yoğunluğu fazla ve genellikle daha ağırlardır. Ancak sağlık açısından diğer modellere göre daha az kimyasal maddeler içermeleri sayesinde daha sağlıklıdırlar.

Yana Kayar Kapı çeşit ve modelleri

Teknolojinin bize sunduğu konforlu ürünlerden bir tanesi olan ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Otomatik yana kayar kapılar başta siteler olmak üzere; villa, konut, fabrika, çeşitli dallarda hizmet veren sektör binaları ve apartmanlarda büyük kolaylık ve güvenliği sağlamaktadır. Otomasyon sistemli çalışan, elektrik kesintisi yada sistemde meydana gelen arızalar neticesinde manuel olarak da kullanılanılır. Yana kayar kapı modelleri uzaktan kumanda yada güvenli kulübelerinde bulunan butonlar ile çalışan kapı sistemleridir. Güvenliğin öncelikli olduğu yapılarda giriş çıkışları kontrol edebilmenin en etkin yöntemlerindendir. Ebat şekil sınırlaması bulunmayan bu ürünler, firmamız tarafından da başarı ile üretilmekte ve montajları gerçekleştirilmektedir. Flaşör lamba ve emniyet fotoseli tertibatlarına sahip olan ve fonksiyonel bir kullanım olanağı sağlayan otomatik kapılar, konfor ve estetiği aynı anda sağlayan, bir o kadar da uzun ömürlü ve dayanıklı özellikler barındıran yeni nesil kapı uygulamalarıdır.

Fotoselli Kapı çeşit ve modelleri

Radarlı Kapı olarak da adlandırılan, giriş çıkışların yoğun olduğu alan ve sektörlerde kullanılan Fotoselli Kapı Çeşitleri, hiçbir emek ve çaba harcamaksızın sahip olduğu çip ve otomasyon sistemler sayesinde kendiliğinden açılıp kapanan, cam ve tamamen metal modelleri bulunan yeni nesil kapı çözümlerinden bir tanesidir.
Alışveriş merkezleri, finans kuruluşları, fabrika, market ve yoğun insan kalabalıklarının bulunduğu her türlü alanda sorunsuz, sessiz ve yüksek performans ile gün boyu kusursuz bir insan trafiği akışını sağlayan bu uygulamalar, zarif tasarımları ve şık görünümleri ile de büyük beğeni toplar. Bunun yanı sıra yaz ve kış aylarında hızlı hareket etmesi neticesinde soğuk ve sıcak dengesini korumada oldukça etkili olan yaz aylarında sıcağın içeri girmesine, klimaların soğuttuğu ortamın ısınmasına engel teşkil eden bu ürünler kış aylarında da tam tersi bir enerji tasarrufu sağlar.
Tamamen otomasyon bir tekniğe sahip olan ancak bazı özel durumlarda dilerseniz içinde yada dış tarafında bulunan radarları çıkartarak otomatik sistemi iptal etme şansını da tanıyan, güvenliğin önemli, giriş çıkışların mutlaka kontrol altında olması gerektiği, hastane ameliyathaneleri, finans kuruluşlarının yada şirketlerin yönetim katlarında şifre paneli yada proksimit kartların kullanılarak giriş çıkış yaptığı kapıların ise elle açılmasını mutlak surette engelleyen sisteme sahip olan Yana Kayar kapılar, pek çok avantajı aynı anda sağlar.

Kapı çeşitleri ve  fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09

Kapı İşleri ve modelleri