Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

İstanbul Özel Mobilya Tasarımı ve İmalatı

İstanbul Özel Mobilya Tasarımı ve İmalatı

Özel Mobilya Tasarımı ve Üretimi için, İstanbul’dan Bireysel müşterimiz bizimle iletişime geçmesi ardından ilgili ekibimiz yerinde keşif yaparak müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. 3D Çizimler yapılarak Müşterimize sunum yapılmıştır. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır. Müşterimizin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda tercih edilen ürünler hazırlanmış . Ardından uzman ekibimizce montajı gerçekleşmiştir. Projeye ait çizim aşağıdaki gibidir. Bu projede müşteri için çocuk odası, ve giyim odası için dolap tasarlanmış yatak odası için tüm takımlar tasarlanıp üretilmiştir.

Özel Mobilya Tasarımı ve İmalatı ve Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Özel Mobilya Tasarımı ve İmalatı

Ürünlerimizde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Kişiye özel mobilya üretimi ve ev dekorasyonu için bizimle iletişime geçiniz. Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Özel Mobilya Tasarımı ve İmalatı

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09