Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Isıcam Konfor

Isıcam Konfor

Öncelikle ısıcam ile ilgili bilinmesi gereken ilk şey, her çift camın ısıcam ürünü olmadığıdır. Bu sıkça rastlanılan, yanlış bir bilgidir. Isıcam konfor ürününü sıradan çift camlardan ayıran özelliklerinden bahsedelim.

  1. Kışın evinizdeki sıcağın dışarı çıkmasını engelleyerek yakıt masraflarınızda gözle görülür bir düşüş sağlar.
  2. Yazın da dışarıdan gelen sıcak havayı evin dışında tutarak klima ve benzeri araçların kullanımını azaltır, elektrik faturanızda düşüş görülür.
  3. Sıradan çift camlara göre ısıcam konfor için yapacağınız harcama size en geç 1-2 yıl içerisinde geri döner. Sonrasında ise her an size para kazandırır (akıllı yatırım sistemi).
  4. Isı ve güneş ışığı kontrolü sağlarken, şeffaflık ve doğal gün ışığından ödün vermez.
  5. Ses yalıtımı sıradan çift camlara göre çok daha fazladır.
  6. İçine basılan argon gazı camın terleme yapmasını önler.

Firma olarak 25 yıllık iş tecrübemizde birinci önceliğimiz her zaman yapılan işin siz değerli müşterilerimizi memnun etmesidir. Firmamızın çalıştığı diğer firmaları görmek için internet sitemizin referanslar kısmına giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli çözümler ve daha fazlası için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Isıcam Konfor Fiyatları

Fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.  Üretimden montaja kadar her türlü işlemi kendi bünyemizde, özel atölyelerimizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balaman inşaat dekorasyon olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız. Diğer internet sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Ücretsiz keşif hizmetimiz mesafe sınırlıdır.

Tadilat dekorasyon işleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim :

0262 644 69 09

0533 713 41 20

0542 342 90 81