Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Havi Logistics

Ülkemizin değerli firmalarından Havi Logistics için yapmış olduğumuz sanayi tadilat işleri bizim için bir onurdur. Havi Logistics ; fabrika tadilat işlerinden fabrika cam ve doğrama işleri, pvc işleri, fabrika ofis bölme  ve  Merdiven Küpeşte Ve korkuluk Sistemleri  fabrika inşaat işleri yapımı. Yapılan uygulamaya ait detaylı bilgiyi İş fotoğrafları kısmından bulabilirsiniz.

 

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

 

Havi Logistics

With over 26 years of experience, HAVI logistics has proven to be a world leader in the industry of combined logistics services for both food and non-food articles. Throughout the years, it has been providing extensive goods distribution services for quick-service restaurants, super and hypermarkets, and convenience retails in over 10,600 delivery points throughout all temperature zones around the world through its global network of more than 65 distribution centers. Being one of the four, fully functional divisions of HAVI Group LP—the others being HAVI Global Solutions, HAVI Food Services North America, and The Marketing Store—HAVI Logistics has helped its mother company expand its reach in a global scale, its unprecedented growth granting employment opportunities to more than 8,000 talented people in over 116 countries worldwide and making it comparable in size to the Forbes Top 20 Largest Companies.

Kaynak : Firmanın resmi sitesi

.

Küpeşte Ve korkuluk, Fabrika ve sanayi tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon Küpeşte Ve korkuluk işleri

İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09