Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Havalandırma sistemi yapımı işi

Havalandırma sistemi yapımı işi

Gebze organize sanayi bölgesinde faaliyet yürüten fabrika için sanayi tadilat işlerimizden havalandırma sistemi ve özel üretim makine işine ait fotoğraflar aşağıdaki gibidir İlgili firma tarafımıza başvurması ardından ekibimiz keşif yapmış ve sonrasında  proje hazırlayarak firmaya sunmuştur. Projemiz sunumu sırasında yapılacak işlemler, kullanılacak malzemeler ve iş teslim süresi bilgileri  de verilmiştir Proje onaylanması ardından atölyemizde üretimin bir kısmı yapılarak fabrikaya ihtiyacı olan ekipmanların temini ve montajı yapılmıştır.

Fabrika havalnadıra ve makine ekipman üretimi : 0533 713 4120
Fabrika ve sanayi kuruluşları için özel projeler ve üretimler....

Havalandırma sistemi | Sanayi fabrika tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Havalandırma sistemi İşleri | Sanayi fabrika tadilat işleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09