Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Güngör Otomobil Yan San. A.Ş,

Güngör Otomobil Yan San. A.Ş,

Ülkemizin değerli firmalarından Güngör Otomobil Yan San. A.Ş, için yapmış olduğumuz sanayi tadilat işleri bizim için bir onurdur. Güngör Otomobil Yan San. A.Ş, ; fabrika tadilat işlerinden mermer ve granit işleri boya işleri   fabrika inşaat işleri yapımı. Yapılan uygulamaya ait detaylı bilgiyi İş fotoğrafları kısmından bulabilirsiniz.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Güngör Otomobil Yan San. A.Ş

Güngör Otomobil Yan San. A.Ş, 1974 yılında Yakacık’ta faaliyetlerine başlamış ve 35 yıllık deneyimi ile kuruluşundan bu yana, preslenmiş sac metal parçalar ile muhtelif kapı/kaput menteşeleri üretiminde en rekabetçi firmalar arasında yerini almıştır.

Güngör Otomobil, alanında lider pozisyona geçmek için hızlı ve kaliteli bir şekilde büyümüş ve 1990 yılında Türkiye’nin en iyi sanayi bölgelerinden biri olan Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde ki fabrika binasına taşınmıştır..

ZF Marine Eurasia, 2014 yılında ZF Services Türk ile birleşmişti

Kaynak : Firmanın resmi sitesi

.

Fabrika, sanayi tadilat, mermer ve granit fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon mermer ve granit işleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09