Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Grundfos Pompa San. ve Tic. Ltd. Şti.

Grundfos Pompa San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ülkemizin değerli firmalarından Grundfos Pompa San. ve Tic. Ltd. Şti. Gebze fabrikaları için yapmış olduğumuz sanayi tadilat işleri bizim için bir onurdur. Grundfos Pompa San. ve Tic. Ltd. Şti. Gebze fabrikaları için; fabrika tadilat işlerinden fabrika tesisat işleri yapılmıştır. Yapılan uygulamaya ait detaylı bilgiyi İş fotoğrafları kısmından bulabilirsiniz.

 

 

Balaman İnşaat Dekorasyon Fabrika ve sanayi Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Grundfos Pompa San. ve Tic. Ltd. Şti.

Su endüstrisinde sizinle…

Biz tüm dünya için su çözümleri geliştiriyoruz. Yenilikçilik, verimlilik, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik açısından standartları biz belirliyoruz. Biz, her gün milyonlarca insana dokunan bir pompa firmasıyız. Çözümlerimiz sayesinde iş ortaklarımız ve müşterilerimiz suyu gitmesi gerektiği yere taşıyor. En küçük köylerden en yüksek gökdelenlere kadar içme suyu temini, atık suların arıtılması ve bertaraf edilmesi, tüm dünyayı ısıtarak rahat bir ortam sunmak, gerektiğinde ise soğutmak bizim işimiz.

Kaynak: Firmanın resmi sitesi

.

Fabrika ve sanayi tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon fabrika tesisat İşleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09