Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Mermer Granit mutfak tezgahı işleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Granit Mutfak Tezgahı

Granit sert, kristal minerallerden oluşan ve görünüşü itibari ile iri taneli olan doğal bir taş ayrıca dünya yüzeyinin alt kısmında değişime uğrayıp soğuması ile magma tabakası olarak ortaya çıkmaktadır.

Mermer Granit Farkı

Mermer granite göre daha yumuşaktır çünkü farklı oluşum evrelerine sahiptirler, granit oluşum evresini geç tamamladığı için daha sert ve geçirgenliği daha azdır mermer ise daha yumuşak olmasından dolayı leke tutar ve çizilir.

Mutfak tezgahı cimstone mutfak modelleri mutfak banyo granit mutfak tezgahlari mermer fiyatları granit mutfak tezgahı çimstone mutfak tezgahı mutfak tezgah fiyatları granit tezgah granit tezgah fiyatları mutfak dolabı fiyatları mutfak dolapları mutfak tezgah tezgah fiyatları mermerit mutfak tezgahı mutfak tezgahı fiyatları çimstone fiyatları granit mutfak fiyatları mutfak mermeri fiyatları mutfak tezgahları fiyatları mutfak mermeri çimstone fiyat çimstone tezgah fiyatları mermer tezgah mermerit tezgah fiyatları mermer mutfak tezgahı granit tezgah fiyat

Mermer ve granit tezgah fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Mermer, granit ve tezgah işleri İşleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09