Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Granit Tezgah

Granit Mutfak Tezgahı

Mermer Granit mutfak tezgahı işleriniz için bizimle iletişime geçiniz. Yaklaşık 30 yıllık deneyimimizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.  En son model ve çeşit ürünlerimizi incelemek için şubelerimize bekleriz.

Modern mekanların vazgeçilmez dekorasyon ve kullanım unsuru olan granit gelişen teknoloji ile paralel olarak sürekli kullanım alanı artmıştır. Fakat talep artıkça farklı taşlar veya malzemeler piyasada granit adında müşteriye sunulmaktadır. Bu ürünler genellikle Çin menşeyli oldukça kalitesizdir. Graniti diğer taşlardan ayıran uzun ömürlülük özelliği bu ürünlerde yoktur.

Granit sert, kristal minerallerden oluşan ve görünüşü itibari ile iri taneli olan doğal bir taş ayrıca dünya yüzeyinin alt kısmında değişime uğrayıp soğuması ile magma tabakası olarak ortaya çıkmaktadır.

Mermer Granit Farkı

Mermer granite göre daha yumuşaktır çünkü farklı oluşum evrelerine sahiptirler, granit oluşum evresini geç tamamladığı için daha sert ve geçirgenliği daha azdır mermer ise daha yumuşak olmasından dolayı leke tutar ve çizilir.

Mermer ve Granit Tezgah Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Örneğin ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Mermer, granit ve tezgah işleri İşleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09

Kolay bir şekilde bilgi alabilmek için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.