Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Granit Masa Yapımı

Mermer & Granit Mobilya İşlerinden Masa yapımı işi için, Bireysel müşterimiz bizimle iletişime geçmesi ardından ilgili ekibimiz yerinde keşif yaparak müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır. Müşterimizin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda Kendi atölyemiz de istenilen ebat ve şekillerde kesimi yapılarak üretilmiştir. Ardından uzman ekibimizce montajı gerçekleşmiştir. Toptan perakende mermer ve granit satışımız vardır. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mermer & Granit Mobilya İşleri - Masa yapımı işi Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Mermer & Granit Mobilya İşleri – Masa yapımı işi| Mermer Mobilya Tadilat fiyatları

Ürünlerimizde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Toptan perakende mermer ve granit satışımız vardır.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Mermer & Granit Mobilya İşleri – Masa yapımı işi| Mermer Mobilya  yapımı ve üretimi

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09