Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Gizli Işıklı Asma Tavan

Gizli Işıklı Asma Tavan

Spot ve gizli aydınlatmayı bir arada kullanabileceğiniz genellikle salon, hol ve mutfaklarda uygulanan bir modeldir. Gizli aydınlatmada led ışık veya florasan tercih edilebilir. Gizli aydınlatma asma tavan işlerinde görünüş ve estetik olarak daha mükemmel işler çıkarmaya yardımcı olmaktadır.

Balaman Dekorasyon ustaları olarak bu konuda da vermekteyiz. Gizli ışık duvar kenarlarından belirli genişlikte yapılmakla beraber isteğe göre farklı ölçülerle de yapılabilen bir alçıpan uygulamasıdır. Gizli ışık yaparken teraziye dikkat edilmesi çok önemlidir yoksa göze hoş gelmeyen şekli bozuk yapılar oluşabilir. Gizli ışıkta boyacının da düzgün bir şekilde boya yapması gerekmektedir.

Asma Tavan | Alçı tavan | Kartonpiyer İşleri TEL: 0533 713 4120
Tadilat ve dedkorasyon işleri....

Gizli Işıklı Asma Tavan | Alçı tavan | Kartonpiyer fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Asma Tavan İşleri | Alçıpan işleri

Gizli Işıklı Asma Tavan | Alçı tavan | Kartonpiyer

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09