Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Gebze Yıkım ve Hafriyat İşleri

Gebze Yıkım ve Hafriyat İşleri

Tadilattürk olarak bina Yıkım ve hafriyat işleri için sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Gebze, Kocaeli, İstanbul bölgesine hizmet vermekteyiz. Tüm inşaat yapı ve hafriyat işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gebze organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren firma bizimle iletişime geçmesi ardından firmamın ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Gebze Yıkım ve Hafriyat İşlerine ait yaptığımız için fotoğrafları;

Gebze Yıkım ve Hafriyat işleri fiyatı

Fiyatlar yıkım yapılacak yapının büyüklüğüne özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Firmamız başta gebze organize sanayi bölgesi olmak üzere bir çok fabrika ve sanayi kuruluşuna hizmet vermektedir. Tüm kurumsal inşaat yapı müteahhitlik işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim için sitemizdeki iletişim formunu veya telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09

Gebze Yıkım ve Hafriyat işleri İstanbul Kocaeli  İletişim : 0262 644 69 09