Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Gebze Mutfak Tezgahı Uygulamamız

Mutfak tadilatının vazgeçilmez parçalarından olan mutfak tezgahları çok çeşit bulundurmaktadır. Ne yazık ki bu çeşitli ürünlerde görsel olarak birbirini taklit eden fakat buna karşın asla kalite olarak birbirinin aynı asla olamayan ürünler piyasada mevcuttur.  Mutfak tadilatı için, Tercihi müşterimize bırakmakla birlikte firma olarak müşterilerimize genellikle granit tezgah tavsiye etmekteyiz. Granit mutfak tezgahları hem görsel hem kalite olarak en iyi tezgah türüdür. daha önceki yıllar gibi 2019 mutfak modellerinde de garanit tezgahlar en çok tercih edilen ürünler olacaktır.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

 

2019 Mutfak Örnekleri / Mutfak Tadilatı – Dekorasyon İşleri

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Mermer, Granit, Çimstone, Belenco Ve Coante Mutfak Tezgah Yapımı İşleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09

Mutfak tadilatı Dekorasyon ve Anahtar teslim tadilat işleri