Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Gebze Müsiad ‘dan firmamıza ziyaret

Gebze Müsiad’dan firmamıza ziyaret

Gebze Müsiad’dan firmamıza ziyarette bulunulmuş ve fikir alış verişi yapılmıştır. Ziyaretçilerimize ikramlarda bulunulmuş ve firmamız hakkında kısa bilgilendirme yapılarak  firmamız tanıtılmıştır. Firmamızın hizmet verdiği iş ağı ve ürettiği ürünler hakkında bilgi verilmiştir. 1984 yılında mermer işleri yaparak inşaat sektörüne giren firmamızın yaptığı işlerden dolayı aldığı övgü ve tavsiyelerle her geçen yıl büyüdüğü ve günümüzde tüm inşaat faliyetlerini yapması ile birlikte değişik sektörlerde de yer almaya başladığı anlatılmıştır. Değerli üyelerin bilgilerinde yararlanılmış ve tavsiyeleri bizim için değerli birer bilgi olmuştur. Bundan sonraki hizmetlerimizde bu değerli bilgilerden yararlanılarak daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeye firma olarak çalışacağız.

Değerli görüşler alınarak kendimizi geliştirme yolunda faydalı olacağını düşünerek daha etkin bir biçimde çevresine önem veren ve ziyaretlerden mutlu olan bir firma olarak değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyduk. 

Ziyarete gelerek bize onur veren ve önemli görüş alış verişinde bulunduğumuz yakından takip ettiğimiz, tüm Gebze Müsiad üyelerine teşekkürü bir borç biliriz. Her zaman değerli üyelerini firmamıza bekleriz.

 

Tadilat dekorasyon inşaat yapı işleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09