Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Gebze Müsiad ‘dan firmamıza ziyaret

Gebze Müsiad ‘dan firmamıza ziyaret

Gebze Müsiad’dan firmamıza ziyaret

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova tadilat dekorasyon işlerinde 25 yıldır faliyet gösteren firmamıza Gebze Müsiad’dan ziyarette bulunulmuş ve fikir alış verişi yapılmıştır. Ziyaretçilerimize ikramlarda bulunulmuş ve firmamız hakkında kısa bilgilendirme yapılarak  firmamız tanıtılmıştır. Firmamızın hizmet verdiği iş ağı ve ürettiği ürünler hakkında bilgi verilmiştir. 1984 yılında mermer işleri yaparak inşaat sektörüne giren firmamızın yaptığı işlerden dolayı aldığı övgü ve tavsiyelerle her geçen yıl büyüdüğü ve günümüzde tüm inşaat faliyetlerini yapması ile birlikte değişik sektörlerde de yer almaya başladığı anlatılmıştır. Değerli üyelerin bilgilerinde yararlanılmış ve tavsiyeleri bizim için değerli birer bilgi olmuştur. Bundan sonraki hizmetlerimizde bu değerli bilgilerden yararlanılarak daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeye firma olarak çalışacağız.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Değerli görüşler alınarak kendimizi geliştirme yolunda faydalı olacağını düşünerek daha etkin bir biçimde çevresine önem veren ve ziyaretlerden mutlu olan bir firma olarak değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyduk.

Ziyarete gelerek bize onur veren ve önemli görüş alış verişinde bulunduğumuz yakından takip ettiğimiz, tüm Gebze Müsiad üyelerine teşekkürü bir borç biliriz. Her zaman değerli üyelerini firmamıza bekleriz.

 

 

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova tadilat dekorasyon işleri

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova tadilat dekorasyon işleri

İletişim: 0262 644 69 09