Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Gebze Egepen Bayiliğimiz

Gebze egepen bayisi dendiği zaman şüphesiz ki akla gelen firmaların başında Firmamız Balaman İnşaat Dekorasyon Gelmektedir. Gebze de bir çok binada ürünlerimiz 20 yıla yakın süredir ilk günkü kalitesi ile kullanılıyor ve kullanılmaya devam edecektir.

Bu haklı başarımızın altında yatan en büyük gerçek üretimimizin daima son teknoloji kullanılarak yapılmasıdır. Yani doğrama imalatımız son teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede insandan ve üretimden kaynaklanan hatalar en aza indirilmektedir.

Gebze Egepen, Plastik doğrama, Kapı pencere : 0 533 713 41 20
Tüm cam balkon işlerinde Tadilattürk olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. İç - dış dekorasyon ve diğer inşaat yapı tadilat işleri için bizimle iletişime geçiniz

Örneğin aşağıdaki videomuzda müşterimiz için üretilen plastik doğramanın üretim aşamasından bir kesit vardır.   Buna benzer tadilat işleri, dekorasyon işleri ve inşaat işlerine ait videolar için youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Müşterilerimizin plastik doğrama ile ilgili iki temel yanlışı vardır. Bunlardan birincisi plastik doğrama kelimesi yerine pimapen kelimesi kullanılmaktadır.  Sitemize gelen ziyaretçiler veya telefonla bizlere ulaşan müşterilerimiz pimapen hakkında bilgi alacaklarını belirtiyorlar. Veya gebze pimapen yazarak sitemizi ziyaret ediyorlar. Fakat Pimapen ile plastik doğrama aynı kavramlar değildir. Pimapen plastik doğrama yapan markalardan biridir. Egepen nasıl bir marka ise pimapende markadır. Plastik doğrama sektöründe faaliyet gösteren onlarca firma vardır. İkinci büyük yanlış ise plastik doğramalarda kullanılan tüm çift camların ısıcam olarak algılanmasıdır. Isıcam ülkemizde cam üreten bir firmadır. Ama tüm çift camlar ısıcam değildir. Isıcam kullandığı malzeme ve teknolojisiyle ülkemizde önde gelen firmalardan biridir. Isıcam ile sıradan çift cam arasından ısı iletim kat sayıları birbirinin bir kaç misli olabilmektedir. Bu da evinizdeki ısı ve ses değerlerinin basitçe değişmesine neden olmaktadır. Kaba tabirle yaz ayları eviniz dışarısı sıcaksa eviniz çabuk ısınıp sızı bunaltabilir. Veya kış aylası içeride kombiniz yüksek derecelerde yandığı halde eviniz kolayca soğuyabilir.  Ayrıca dışarıdaki sesleri evinizde rahatça duyabilir rahatsız olabilirsiniz.  Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gebze egepen | Plastik doğrama fiyatları

Yapılacak işin özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Egepen bayi İstanbul Kocaeli  Gebze Plastik doğrama Ustası

İletişim : 0262 644 69 09