Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Gebze Cam Balkon Firması

859 görüntülenme
Gebze Cam Balkon Firması

Gebze Cam Balkon 

Ülkemizde bir çok yerde olduğu gibi Gebze İlçemizde de cam balkon hızlıca yayılmaktadır. Cam balkon işini bir çok firma yapmasına karşın Gebze cam balkon firmaları arasında firmamız kalitesi ile bir adım öndedir. Cam balkon veya plastik doğrama arasında kalan müşterilerimiz ikisi içinde bizimle iletişime geçebilirler. Ayrıca aşağıdaki yazımızı okuyarak karar verebilirler. 

Niçin Cam Balkon?

Büyük veya geniş balkonlara sahip olanlar her ne kadar bu alanı yoğun olarak kullanmak isterler. Maalesef soğuk veya rüzgar başta olmak üzere olumsuz hava koşulları yada temizlik sıkıntısı balkonların istenildiği zaman kullanılmasını engelliyor olabilir. İşte bu gibi durumlarda devreye en son model modern görünümleri ve şık duruşları ile cam balkon tasarımları veya sistemleri giriyor. Cam balkonların istendiği zamanlar açık, istenildiği zamanda kapalı bir şekilde kullanılmasını sağlar.  Bu balkonlarınızın kirlenmesini önlerken hem de ısı yalıtımı görevini yapıyor. Aynı zamanda balkonlarınızın son derece güzel modern ve şık görünmesini de sağlar. Ayrıca bu tasarımlar evlerin maddi değerinde gözle görülür artış sağlayabiliyor.

Cam Balkon Modelleri

Son yıllarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya ve tercih edilmeye başlanan cam balkon modelleri içinde en çok tercih edilen genellikle akordion ya da katlanır olarak adlandırılan tasarımlar oluyor. Tek bir hareket ile açılıp kapanabilen Kullanımı oldukça kolay olan ve dayanıklı malzemeler kullanıldığı müddetçe kısa zamanda deforme olmayan bu tasarımlar fiyatlarıyla da müşterilerimizi mutlu ediyor. Piyasada En ekonomik ücretler ödenerek sahip olunabilen balkon tasarımlarında tercih edilen camlar genellikle 8 mm ile 10 mm arasında değişmektedir. İnce olmasına karşın bu camların en büyük özelliği ise normal camlardan 6 kat daha dayanıklı olan temperli denilen camlar olmalarıdır. Bu camlar diğer camlara göre hafif darbelere karşı dayanıklı olmalarının yanı sıra kötü hava koşullarına karşı da dayanıklılık göstererek güven veriyorlar. Balkonları kapalı bir konuma getirmenin en modern ve hem en şık hem de en ekonomik yöntemi olan cam balkon modelleri ile siz de evinizin ve ya diğer mekanlarınızın görünümünü ve genel havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

Gebze Cam Balkon Fiyatlarını için Bizimle İletişime geçiniz