Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Gebze Cam Balkon Firması

Gebze Cam Balkon Firması

Şekerpınar Cam Balkon

Ülkemizde bir çok yerde olduğu gibi Şekerpınar cam balkon hızlıca yayılmaktadır. Cam balkon işini bir çok firma yapmasına karşın Gebze cam balkon firmaları arasında firmamız kalitesi ile bir adım öndedir. Cam balkon veya plastik doğrama arasında kalan müşterilerimiz ikisi içinde bizimle iletişime geçebilirler. Ayrıca aşağıdaki yazımızı okuyarak karar verebilirler.

Şekerpınar Cam Balkon İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Niçin Cam Balkon?

Büyük veya geniş balkonlara sahip olanlar her ne kadar bu alanı yoğun olarak kullanmak isterler. Maalesef soğuk veya rüzgar başta olmak üzere olumsuz hava koşulları yada temizlik sıkıntısı balkonların istenildiği zaman kullanılmasını engelliyor olabilir. İşte bu gibi durumlarda devreye en son model modern görünümleri ve şık duruşları ile cam balkon tasarımları veya sistemleri giriyor. Cam balkonların istendiği zamanlar açık, istenildiği zamanda kapalı bir şekilde kullanılmasını sağlar.  Bu balkonlarınızın kirlenmesini önlerken hem de ısı yalıtımı görevini yapıyor. Aynı zamanda balkonlarınızın son derece güzel modern ve şık görünmesini de sağlar. Ayrıca bu tasarımlar evlerin maddi değerinde gözle görülür artış sağlayabiliyor.

Cam Balkon Modelleri

Son yıllarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya ve tercih edilmeye başlanan cam balkon modelleri içinde en çok tercih edilen genellikle akordion ya da katlanır olarak adlandırılan tasarımlar oluyor. Tek bir hareket ile açılıp kapanabilen Kullanımı oldukça kolay olan ve dayanıklı malzemeler kullanıldığı müddetçe kısa zamanda deforme olmayan bu tasarımlar fiyatlarıyla da müşterilerimizi mutlu ediyor. Piyasada En ekonomik ücretler ödenerek sahip olunabilen balkon tasarımlarında tercih edilen camlar genellikle 8 mm ile 10 mm arasında değişmektedir. İnce olmasına karşın bu camların en büyük özelliği ise normal camlardan 6 kat daha dayanıklı olan temperli denilen camlar olmalarıdır. Bu camlar diğer camlara göre hafif darbelere karşı dayanıklı olmalarının yanı sıra kötü hava koşullarına karşı da dayanıklılık göstererek güven veriyorlar. Balkonları kapalı bir konuma getirmenin en modern ve hem en şık hem de en ekonomik yöntemi olan cam balkon modelleri ile siz de evinizin ve ya diğer mekanlarınızın görünümünü ve genel havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

Şekerpınar Cam Balkon Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Cambalkon Yapımı İşleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09