Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Floorpan Parke

Floorpan Laminat Parke ler Kastamonu Entegre A.Ş tarafın dan Artfloor Ve Floorpan marka laminat parke  üretilmekte dir. İlk parke üretimine 1999 yılında başlamasına rağmen istikrarlı ve kaliteden ödün vermediğin den dolayı Floorpan Parke zemin döşeme piyasasın da ilk gelen firmalar haline gelmiştir. Bu neden den dolayıda Türkiye de en çok tercih edilen parkeler arasında yerini alması çok kolay olmuştur. Floorpan yer komple zemin döşeme sistemi olarak dünya standartlarında AC3 ve AC4 olarak 7 mm (FLOORPAN SİLVER) VE 8 mm kalınlığında iki çeşit zengin renk seçeneğine bağlı olarak her kesimin elde ede bilmesine olanak sağlamıştır.

Floorpan Parke Özellikleri

Parkeler 8mm ve 7mm kalınlıkta dır.
Parkeler Yerli Malıdır.
Parkeler E1 Normuna Göre Üretilirler. Kanserojen Madde İçermemektedir.
Parkeler Kastamonu Entegre A.Ş tarafından Üretilmektedir.
Parkeler 10 yıl Garantilidir. Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dirençlidir.
Parkeler Sudan Ve Rutübetten Etkilenmezler
Parkeler Kilitlidir. Yapışkana Gerek yoktur. İstenildiği zaman söküp başka yere takılabilir.
Parkeler Leke tutmaz,Koku Yapmaz. Temizliği Pratik ve kolaydır.

 Parke Montajı

Floorpan parke uygulaması yapılacak alan tamamen temiz ve boya, harç ve ona benzer yere yapışkanlar dan tamamen zımpara edilerek temizlenmesi gerekmektedir. Bunun sebebi ise parkelerin üzerinden gezerken esneme yapmaması içindir. Floorpan parkeyi döşerken 4 bir duvar taraflarına pay bırakmak gerekmektedir. Daha sonra ise kendine has kilitli olan parkeleri birbirlerine tek tek döşenmesi gerekmektedir bazı ustalar 4 5 sıra birden döşemede yapmaktadır. Eğer tek tek döşenmemesi takdir de fire vermesi muhtemeldir.

Floorpan Parke fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09

 Parke İşleri ve modelleri