Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Floorpan Parke

Floorpan Parke

Floorpan Laminat Parke ler Kastamonu Entegre A.Ş tarafın dan Artfloor Ve Floorpan marka laminat parke  üretilmekte dir. İlk parke üretimine 1999 yılında başlamasına rağmen istikrarlı ve kaliteden ödün vermediğin den dolayı Floorpan Parke zemin döşeme piyasasın da ilk gelen firmalar haline gelmiştir. Bu neden den dolayıda Türkiye de en çok tercih edilen parkeler arasında yerini alması çok kolay olmuştur. Floorpan yer komple zemin döşeme sistemi olarak dünya standartlarında AC3 ve AC4 olarak 7 mm (FLOORPAN SİLVER) VE 8 mm kalınlığında iki çeşit zengin renk seçeneğine bağlı olarak her kesimin elde ede bilmesine olanak sağlamıştır.

Floorpan Parke Özellikleri

Floorpan Laminat parkeler 8mm ve 7mm kalınlıkta dır.
Floorpan Laminat Parkeler Yerli Malıdır.
Floorpan Laminat Parkeler E1 Normuna Göre Üretilirler. Kanserojen Madde İçermemektedir.
Floorpan Laminat Parkeler Kastamonu Entegre A.Ş tarafından Üretilmektedir.
Floorpan Laminat Parkeler 10 yıl Garantilidir. Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dirençlidir.
Floorpan Laminat Parkeler Sudan Ve Rutübetten Etkilenmezler
Floorpan Laminat Parkeler Kilitlidir. Yapışkana Gerek yoktur. İstenildiği zaman söküp başka yere takılabilir.
Floorpan Laminat Parkeler Leke tutmaz,Koku Yapmaz. Temizliği Pratik ve kolaydır.

Floorpan Parke Montajı

Floorpan parke uygulaması yapılacak alan tamamen temiz ve boya, harç ve ona benzer yere yapışkanlar dan tamamen zımpara edilerek temizlenmesi gerekmektedir. Bunun sebebi ise parkelerin üzerinden gezerken esneme yapmaması içindir. Floorpan parkeyi döşerken 4 bir duvar taraflarına pay bırakmak gerekmektedir. Daha sonra ise kendine has kilitli olan parkeleri birbirlerine tek tek döşenmesi gerekmektedir bazı ustalar 4 5 sıra birden döşemede yapmaktadır. Eğer tek tek döşenmemesi takdir de fire vermesi muhtemeldir.

Floorpan Parke fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Floorpan Parke İşleri ve modelleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09