Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Farmamak Otomatik Kapı

Yana Kayar  Otomatik Fotoselli Kapılar Gebze organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Farmamak firması bizimle iletişime geçmesi ardından firmamın ihtiyaçları doğrultusunda otomatik kapı ile ilgili proje hazırlanmıştır. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır. İş belirlenen takvim süresince tamamlanmış ve teslim edilmiştir. Farmamak firmasına yaptığımız Yana kayar otomatik kapı işine ait fotoğraflar aşağıda yer almaktadır. Tüm kapı imalat ve montaj işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Yana Kayar Kapılar | Fotoselli Otomatik Kapı  | Sanayi Tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09

Fabrika kapı | Yana Kayar Kapılar | Fotoselli Otomatik Kapı imalatı ve montaj işleri