Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Farmamak A.Ş

Ülkemizin değerli firmalarından Farmamak Gebze fabrikaları için yapmış olduğumuz sanayi tadilat işleri bizim için bir onurdur. Farmamak Gebze fabrikaları için; fabrika tadilat işlerinden Fabrika çatı işleri, çelik konstrüksiyon, makine kurulumu, beton işleri, cephe işleri, boya işleri, ısı ses yalıtımı işleri, havalandırma tesisatı işleri yapılmıştır. Yapılan uygulamaya ait detaylı bilgiyi İş fotoğrafları kısmından bulabilirsiniz.

 

Balaman İnşaat Dekorasyon Fabrika ve sanayi Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

FARMAMAK

Yıldız Holding’in modern ambalaj yatırımının miladı her ne kadar 1970’li yılların sonunu işaret ediyorsa da, ambalaj her zaman en çok önem verilen bir alan oldu. Ülker’in bisküvi ve çikolata alanında gelişip büyümesinde, Yıldız Holding’in ileri teknolojileri içeren ambalaj yatırımlarının büyük rolü bulunuyor. Önce Yıldız Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gerçekleştirilen ambalaj yatırımları, ilerleyen yıllarda sadece Ülker markalı ürünlerin değil, Türkiye’de ambalajlı ürünlere dayanan perakende sektörünün değişmesi ve gelişmesine rol aldı. Yıldız Holding Ambalaj şirketleri giderek, sadece Türkiye değil dünya pazarına da hizmet verebilecek konuma geldi.

Günümüzde Polinas, Farmamak ve Polmak şirketlerini bünyesinde barındıran Yıldız Holding, pazardaki iddialı konumunu koruyor. Her biri alanında lider şirketlerle ambalaj sektöründe faaliyet gösteren holding, Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da önemli oyuncular arasında yerini aldı.

1979 yılında kurulan Farmamak A.Ş. üretim ve hizmet faaliyetlerini 227 kişilik deneyimli kadrosu ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi (G.O.S.B.)’nde sürdürmektedir.

Fabrika ve sanayi tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon çelik konstrüksiyon İşleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09