Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Fabrika Tesisat İşi

Gebze organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren firmanın bizimle iletişime geçmesi ardından firmamın ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. Fabrika tesisatı ile ilgili Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır. Kurumsal müşterimiz için yapmış olduğumuz fabrika tesisat işine ait fotoğraflar aşağıdaki gibidir. Müşteri firmamız soğutma üniteleri arası boru tesisat işi için firmamızla çalışmıştır. Firmamız bu işte çiller santrali ile iç üniteler arası debiye göre çeşitli çaplarda borular kullanılmış ısı enerji kaybını en aza indirebilmek için gerekli yalıtımı yapmıştır.  İş belirlenen takvim süresinde teslim edilmiştir.

Fabrika Tesisat işleri TEL: 533 713 4120
Makine alt yapı, tesisat işleri, soğutma ünite işleri vs.. için bizimle iletişime geçebilirisiniz

Fabrika tesisat işleri | Fabrika Tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Gebze Fabrika Tesisat işleri / ısıtma soğutma tesisatı yapımı işleri

İletişim : 0262 644 69 09