Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Fabrika ofis ve oda işleri

Gebze organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren firma bizimle iletişime geçmesi ardından firmamın ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır.  Araymod firması için yapmış olduğumuz ofis tasarımı ve oda yapımı uygulamasına ait fotoğraflar aşağıdaki gibidir. Sizde fabrikanız veya iş yeriniz için anahtar teslim tadilat işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmaların özel durumlarına göre iş planı yapılıp en hızlı şekilde işler kaliteli bir şekilde teslim edilir.

Ofis Tadilat dekorasyon | Anahtar teslim tadilat | TEL: 533 713 4120
Ofis, çalışma odası, yemekhane, laboratuvar vs.. yapım bölme tadilat işleri

Fabrika ofis ve oda bölme işleri fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Fabrika ofis tasarımı ve oda bölme, oda yapımı İşleri. Ses, hava ve diğer yalıtımlı mekanlar tasarımı

İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09